Ми на конгресі Future of Building в у м. Відень в Австрії

4-5 червня 2019 року у м. Відень, Австрія пройшов

конгрес, спеціалізована виставка та B2B-платформа Future of Building

Центральною темою дводенного конгресу стали сучасні тренди у сфері будівництва, розширення співпраці австрійських будівельних компаній на міжнародному рівні.

Конгрес “Майбутнє будівництва” об’єднав іноземні компанії та експертів для створення міцної платформи інтернаціоналізації австрійського будівельного сектору в усьому світі.

   

Були проведені комплексні доповіді та обговорення на тему останніх австрійських розробок та технологій у будівельному секторі, інноваційні воркшопи на теми: «Екобудівництво, будівництво та будівельні матеріали майбутнього» та дигіталізація, «Connected buildings», «Augmented reality», спеціалізована виставка, де були представлені 60 компаній та науково-дослідних установ.

  

На другий день конференції, 5 червня 2019 року, проводились екскурсії по місту Відень та пропонувалось ознайомитись з наступними проектами:  «розумне» місто Асперн, будівництво з використанням дерев´яних матеріалів, інноваційні міські квартали, транспортна інфраструктура та багато іншого.

 

У конгресі взяли участь 60 країн та зареєструвалось більше ніж 700 учасників. З України були 23 представники, в тому числі 5 зі Львова.

Презентація нашого проекту “Львівекотехнополіс” викликала неабияке зацікавлення у учасників конгресу. Перш за все тим, що такий масштабний та сучасний проект було представлено приватною компанією з України в рамках ICC Ukraine. Було проведено ряд круглих столів з представниками компаній з Австрії та інших країн Європи. Проводилися переговори з представником департаменту інновацій та міжнародної співпраці федерального міністерства Австрії. Про етапи майбутньої співпраці ми будемо ще висвітлювати на нашій сторінці. Це була вже друга презентація цього проекту на міжнародному рівні, перша відбулася у Парижі в грудні 2018 р.