Котеджне містечко у селищі Брюховичі Львівської області

Власний будинок – це один із основних елементів недоторканості нашого приватного життя. Він не просто забезпечує відповідний рівень незалежності, але й надає недоступну для мешканця багатоповерхівки можливість кожного дня радіти спілкуванню з природою, при цьому ніскільки не обмежуючи своєї соціальної активності.

Інтерес українських споживачів до відносно нового в Україні формату заміської нерухомості – котеджних містечок, упродовж декількох останніх років зріс.

За висновками фахівців, в останній час категорія покупців заміської нерухомості надає більшу перевагу котеджним містечкам ніж завчасно неспланованому будівництву .

Авторський колектив :

І. МЕДВЕДИК
О. ТРУСЕВИЧ
В. ГРАНОВСЬКИЙ
В. ЛОЗІЦЬКИЙ

Дизайн екстер'єрів котеджного містечка. Генплан

Про проект котеджного містечка

Дана територія площею – 0,94 Га, яка запропонована для будівництва котеджного містечка знаходиться у Львівській області в селищі Брюховичі на відстані 14 км від центру Львова.

Проектом передбачено розташування на даній території 4-х котеджів та 2-х одноповерхових будинків побутового призначення.

Про благоустрій котеджного містечка

Територія котеджного містечка по периметру облаштовується «непрозорим» парканом. Доступ на територію відбуватиметься через пропускний пункт, який, так само як і вся територія, перебуватиме під цілодобовою охороною.

У якості твердого покриття пішохідних та транспортних шляхів пропонується бруківка (ФЕМ).

Максимальною зберігається існуюча рослинність. Проектне озеленення вирішується у єдиній композиційній стилістиці на основі використання традиційних ландшафтних компонентів.

Проектом визначено всі організаційні питання по влаштуванню зовнішніх інженерних мереж та штучного освітлення території.

Про проекти котеджів

По композиційному задуму – котеджі К-1 і К-2 – дзеркально симетричні, де віссю симетрії є роздільна межа двох ділянок. Відмінність лише по вертикальному плануванню та характеру інсоляції.

Конструктивні елементи котеджів

1. Фундаменти – монолітний залізобетон.
2. Цоколь – цегла, природний камінь.
3. Стіни – цегла, штукатурка, природний камінь.
4. Дах – дерев’яний каркас, натуральна черепиця, мідь.

Про генплан котеджного містечка

Схемою генплану визначено функціонально – композиційні зони:

Житлова зона складається із чотирьох ділянок, розділених між собою «прозорими» парканами, які визначають межі (площу) кожної ділянки. Ділянки в свою чергу мають своє автономне зонування (в’їзд, вхід, відпочинкові зони, ландшафтні композиції).

Зона загального користування, на якій розташовані:
– два побутових будинки – охорона, технічні приміщення, склад, санвузол;
– спортивне ядро – тенісний корт, ігровий майданчик, відпочинкова зона;
– зовнішня та внутрішня автостоянки, технологічний майданчик;
– відпочинкова зона (сквер) – дитячий майданчик, майданчик відпочинку дорослих, фонтан, ландшафтні композиції;
– зона утилізації сміття;
– пішохідно – транспортна мережа.

Котеджі

Шукаєте висококласного виконавця для Вашого проекту?