Проект реконструкції квартири, арх. Максимюк І.

Дворівнева квартира мансардного типу перепланована таким чином, що всі приміщення І – го поверху ізольовані. В центрі квартири великий хол, який має 8 входів та гвинтові сходи на ІІ поверх. Вхідний тамбур містить вмонтовану шафу-купе, оздоблену кольоровим дзеркальним вітражем, який плавно переходить на стелю створюючи цільний ансамбль та візуально збільшує простір. Входячи в хол перед нами відкривається панорама озера «Синевир», виконаного на швейцарському художньому полотні сегментної форми.

Чотири колони підтримують небесну гладь, яка утворена за допомогою французьких натяжних стель і створює ефект відсутності стелі над головою. Композиційним центром холу є камін виконаний у формі зрізаних циліндрів створюється відчуття , що ви знаходитесь біля багаття на березі озера. На протилежній стороні – ефектні гвинтові сходи, виконані з нержавіючої сталі з дубовими східцями, які окрім прямого функціонального призначення виконують важливу декоративну роль в інтер’єрі репрезентативної зони І поверху.

Підлога холу з підігрівом виконана з італійської натуральної мармурової плитки світлих бежевих тонів.
Освітленню квартири приділено особливу увагу. Точкові світильники розміщені по контуру натяжної стелі здійснюють рівномірний розподіл світла, а в вечірній час на фоні натяжної стелі створюють ефект зоряного неба.

Променеві світильники освітлюють зону картини, створюючи її об’ємне сприйняття.

Кухня суміщена із столовою і розділена несучою колоною з пройомом, в якому встановлений акваріум. Італійське устаткування, яке вмонтоване в робочій зоні кухні зі сферичною витяжкою створює особливо затишну атмосферу для приготування їжі. Перехідна зона між кухнею та зимовим садом виконана зі склоблоків радіальної форми і при вечірньому освітленні додають особливого шарму, затишку та комфорту. Пілястри плавно переходячи на стелю, мають текучі форми і за рахунок натяжних стель та дзеркальних поверхонь створюють враження, що стеля парить в повітрі.

В робочому кабінеті простір розділяє елемент дахової конструкції у вигляді піраміди.

Після оздоблення інтер’єру квартири графітовими дзеркалами піраміди поглядом сприймається розширення простору і відсутність будь-яких перешкод.

В дитячій кімнаті додатково встановлені два вікна, які виходять на відкриту лоджію і погляд з вікна плекає гірський масив з верхівками дерев. Ніжні пастельні тони оливкового кольору з максимально зручним розміщенням меблів надає особливого комфорту і затишку для дитини.
В квартирі є також два санвузли: ванна з джакузі і душова, що є зручним в користуванні.
Гвинтові сходи ведуть на ІІ поверх де знаходиться спортивний зал для тренування з зоною відпочинку.
Для збільшення комфорту і стабілізації температурного режиму в квартирі передбачено п’ять кондиціонерів, які виконують своє функціональне призначення.

Дизайн-проект

Оздоблення інтер'єру квартири

Шукаєте висококласного виконавця для Вашого проекту?