Проект благоустрою території «Будинку Праці» (ОЦЗ)
по вул. Текстильній у м. Тернопіль.

Проектом передбачено функціональне вирішення пішохідних та транспортних зв’язків в межах ділянки та на прилеглих територіях, а також озеленення. Внутрішній благоустрій обумовлений створенням декількох функціональних зон та алей, а саме:
– зони головного входу;
– відпочинкової зони (дворик, МАФ);
– зони 2-х входів для відвідувачів (в тому числі із мало мобільних груп населення);
– зони службового в’їзду та виїзду з території;
– автотранспортної зони (тимчасове паркування та в’їзд в бокси);
– зону під’їзду до входу в кафе, яка переходить в алею, що закінчується на розі біля службового входу і переходить, в свою чергу, в алею, яка пролягає вздовж південно-східного фасаду і закінчується біля головного входу в будинок.

Застосовано наступні елементи благоустрою:
– огородження території (монолітний залізобетон, h-0,2-0,7м), яке визначає її контури, а також частково служить у якості підпорної стіни;
– підпірні стіни;
– сходи (висота сходинки – 0,12м);
– головний пандус (ухил – 8%);
– пандуси входів у будинок (ухил – 10%);
– бетонні борти (h – 0.2 м), які контурно формують трикутні площини для розташування світильників та озеленення;
– мостіння – бруківка на сухій цементно-піщаній суміші по щебеневій підготовці.

Проект благоустрою

Дендрологічним планом озеленення пропонується застосування наступних видів рослин: ялина голуба, клен гостролистий, туя західна, кипарисовик Лавсона, ялина канадська, слива Пісарда, садовий жасмин, декоративно листяні чагарники, газонна трава.

Проектом благоустрою також передбачено штучне освітлення території за допомогою застосування паркових світильників, а також фасадне підсвічування.

Відведення поверхневих вод здійснюється в загальноміську мережу дощової каналізації згідно розділу проекту – «Вертикальне планування».
Зовнішній благоустрій обумовлений влаштуванням тротуарів, двох пішохідних переходів, встановленням металевого огородження (турнікет) між тротуарами та проїжджою частиною існуючих вулиць та озелененням.

Технічні та художньо-композиційні рішення, прийняті в проекті благоустрою території будинку праці (ОЦЗ) по вул. Текстильній у м. Тернопіль відповідають вимогам екологічних, санітарно-гігієнічних, протипожежних діючих норм і правил та забезпечують необхідний рівень зручності та загального комфорту при експлуатації внутрішньої та зовнішніх міських територій.

Шукаєте висококласного виконавця для Вашого проекту?