Центр - Ресурс | Проект, дизайн, виконання благоустрію, ландшафту
 

Розділи

Новини


16.11.2018
Благоустрій діляки. Дизайн-проект

16.11.2018
Дизайн інтер'єру будинку в смт Рудно

14.10.2016
Дизайн-проект будинку у с. Віжомля

10.08.2016
Дизайн-проект готельного комплексу в м. Мукачево

10.08.2016
Реконструкція цеху по виготовленню виробів з пластмас

25.03.2016
Проект готелю у м. Трускавець

15.02.2016
Дизайн-проект перукарні

04.12.2015
Дизайн-проект будинку в с. Солонка

22.10.2015
Розроблено дизайн-проект інтер'єру будинку
 

Робочі проекти квартир, дизайн-проект квартир, проектні роботи, оздоблення інтер'єру квартир, дизайн інтер'єрів квартир.

Проектні, будівельні та оздоблювальні роботи виконуються кваліфікованими та досвідченими спеціалістами.
Кожен проект квартир, дизайн-проект квартир розробляється індивідуально, професійними архітекторами.

Робочий проект квартири,  арх. Максимюк І.

Дизайн інтер'єру квартир. Дизайн - проект квартири, арх. Максимюк І.  

      

Оздоблення інтер'єру квартир. Дизайн інтер'єру квартир.

        
Проектні роботи. Опис

Дворівнева квартира мансардного типу перепланована таким чином, що всі приміщення І - го поверху ізольовані. В центрі квартири великий хол, який має 8 входів та гвинтові сходи на ІІ поверх. Вхідний тамбур містить вмонтовану шафу-купе, оздоблену кольоровим дзеркальним вітражем, який плавно переходить на стелю створюючи цільний ансамбль та візуально збільшує простір. Входячи в хол перед нами відкривається панорама озера «Синевир», виконаного на швейцарському художньому полотні сегментної форми.
Чотири колони підтримують небесну гладь, яка утворена за допомогою французьких натяжних стель і створює ефект відсутності стелі над головою. Композиційним центром холу є камін виконаний у формі зрізаних циліндрів створюється відчуття , що ви знаходитесь біля багаття на березі озера. На протилежній стороні – ефектні гвинтові сходи, виконані з нержавіючої сталі з дубовими східцями, які окрім прямого функціонального призначення виконують важливу декоративну роль в інтер’єрі репрезентативної зони І поверху.

Підлога холу з підігрівом виконана з італійської натуральної мармурової плитки світлих бежевих тонів.
Освітленню квартири приділено особливу увагу. Точкові світильники розміщені по контуру натяжної стелі здійснюють рівномірний розподіл світла, а в вечірній час на фоні натяжної стелі створюють ефект зоряного неба. Променеві світильники освітлюють зону картини, створюючи її об’ємне сприйняття.

Кухня суміщена із столовою і розділена несучою колоною з пройомом, в якому встановлений акваріум. Італійське устаткування, яке вмонтоване в робочій зоні кухні зі сферичною витяжкою створює особливо затишну атмосферу для приготування їжі. Перехідна зона між кухнею та зимовим садом виконана зі склоблоків радіальної форми і при вечірньому освітленні додають особливого шарму, затишку та комфорту. Пілястри плавно переходячи на стелю, мають текучі форми і за рахунок натяжних стель та дзеркальних поверхонь створюють враження, що стеля парить в повітрі.

В робочому кабінеті простір розділяє елемент дахової конструкції у вигляді піраміди. Після оздоблення інтер'єру квартири графітовими дзеркалами піраміди поглядом сприймається розширення простору і відсутність будь-яких перешкод.

В дитячій кімнаті додатково встановлені два вікна, які виходять на відкриту лоджію і погляд з вікна плекає гірський масив з верхівками дерев. Ніжні пастельні тони оливкового кольору з максимально зручним розміщенням меблів надає особливого комфорту і затишку для дитини.
В квартирі є також два санвузли: ванна з джакузі і душова, що є зручним в користуванні.
Гвинтові сходи ведуть на ІІ поверх де знаходиться спортивний зал для тренування з зоною відпочинку.
Для збільшення комфорту і стабілізації температурного режиму в квартирі передбачено п’ять кондиціонерів, які виконують своє функціональне призначення. 

Інтер'єр будинку в м. Стрий

Інтер'єр квартири в м. Львів

Квартира в австрійському будинку. Оздоблення інтер'єру

        

Дизайн-проект інтер'єру будинку в японському стилі

        

Дизайн-проект кухні-їдальні

     

 Ми також виконуємо: розробку дизайн-проектів, будівництво котеджів дизайн котеджів, проекти приватних будинків.

 

 
 

Мапа Написати нам Головна Мапа Написати нам Головна