Центр - Ресурс | Проект, дизайн, виконання благоустрію, ландшафту
 

Розділи

Новини


16.11.2018
Благоустрій діляки. Дизайн-проект

16.11.2018
Дизайн інтер'єру будинку в смт Рудно

14.10.2016
Дизайн-проект будинку у с. Віжомля

10.08.2016
Дизайн-проект готельного комплексу в м. Мукачево

10.08.2016
Реконструкція цеху по виготовленню виробів з пластмас

25.03.2016
Проект готелю у м. Трускавець

15.02.2016
Дизайн-проект перукарні

04.12.2015
Дизайн-проект будинку в с. Солонка

22.10.2015
Розроблено дизайн-проект інтер'єру будинку
 

Будівництво житлових будинків, реконструкція будинків, будівництво котеджів, реконструкція котеджів, надбудови.

Надбудова,  арх. Максимюк І.
Оздоблення фасадів котеджів, оздоблення інтер'єрів будинків.
         
 
Опис етапів проведення будівництва надбудови.

Надбудову третього та четвертого поверхів проведено в польському будинку, збудованого в 1937р. Площа одного поверху 170 м кв. Планування будинку здійснено таким чином, що квартира має два входи: парадний та запасний. На 3-му поверсі розташовані: великий хол, дві спальні, ванна, кухня, санвузол, гардеробна кімната, та з парадного входу шафа-купе.
З холу та спальні є вихід на балкон шириною 3м., площею 24 м кв, який підтримується двома металевими опорами висотою 10м. Вигляд з балконів на парк Б. Хмельницького. На 4-му поверсі хол для більярду, або тренажерний зал, куток відпочинку , душова кабіна, гардеробна. Є вихід на балкон. Вигляд з балкону тамує подих, бо в ложбині видно вул. Личаківську до самого верху. Дизайн розроблений в стилі «класичний модерн» з врахуванням віку будинку.
В холі прослідковується єдина лінія, яка пронизує всі елементи даного стилю. При вході розташовані гвинтові сходи, вилиті з моноліту з опорною в основі. По конструкції вони самонесучі і защемлені в верхньому перекритті. Прийнявши еліптичну форму при їх спостеріганні зі сторони балкону вони набувають повітряну форму із специфічною пластикою та текучістю ліній, які при погляді затамовують подих. Східці оздоблені натуральним дубом, а перила і огорожа виконані з ажурною ковкою із ефектом старіння при їх малюванні.
Прекрасно закомпанований камін круглої форми вписаний у виступ стіни димових каналів, розділяє даний простір на дві зони, а саме: зону домашнього кінотеатру та зону відпочинку за горнятком кави біля барної стійки. Елемент підйому гвинтової лінії на каміні повторює лінію на еліптичних сходах, споріднюючи воєдино дану композицію. Латинська буква S розділяє хол на дві зони, що прослідковується на стелі в подвійному ярусі із внутрішньою підсвіткою по контуру, придає особливості холу в вечірній час, а також підсвітки навколо каміну. Так і зона розподілу прослідковується на підлозі за рахунок світлого і темного тонів палубного паркету, розділеного латунною стрічкою.
На півкруглій поверхні стіни зі сторони спальні та каміні нанесено оздоблення типу «венеціанка» і при попаданні світла на поверхню створюється враження люмінесцентної блискавичної підсвітки.
Всі приміщення, які ведуть в хол є ізольованими.
Італійські двері, які ведуть до приміщень прекрасно вписуються в колористику забарвлення стін і створюють гармонію сприйняття простору холу в цілому.
На мансардному поверсі стелі підшиті гіпсокартоном на який влаштовано декоративні крокви і наклеєні шпалери для запобігання тріщин при розширенні та звуженні деревини дахових конструкцій. Для цілісного сприйняття простору декоративні крокви оброблені притворними планками. Для відпочинку на балконі мансардного поверху, при необхідності, передбачено встановлення барбекю.

Варіанти проектів надбудов. Cучасні дизайн проекти надбудов. Проектування дизайну надбудов. Фотогалерея оздоблення інтер'єру надбудов.

 
Реконструкція будинку з добудовою та прибудовою по вул. Поповича у м. Львові
Фасади   Двір
 

Будівництво приватних будинків та будівництво ексклюзивних котеджів.

Робочий проект будинку,  дизайн-проект будинку,  арх. Швець Я.

Детальний опис будівництва приватного будинку наведено нижче.
          

В залежності від характеру рельєфу та місцезнаходження площі, що планується під забудову в основному залежить архітектурне вирішення стилю будинку. Звичайно, багато залежить від бажання замовника. Даний будинок спроектований та виконаний в класичному стилі і вписаний в рельєф з перепадом висоти 3,8 м. Тому цокольний поверх запланований під побутові приміщення (паливна, сауна, хол для відпочинку). Перший поверх виходить над поверхнею землі на відмітці один метер. Другий поверх мансардного типу вирішено в двох рівнях. Для зручності використання площ заплановано розмістити гараж та другий вхід зі сторони проїжджої частини. Головний фасад направлений в сторону прекрасного гірського краєвиду. Матеріали для забудови використовувались із природних та штучних матеріалів. Фундамент блочний, перекриття панельне, стіни цегляні. Дах виконаний з натуральної черепиці фірми «Міллер». Комини оздоблені натуральним каменем. По краях коминів робилась зарізка каменю під 450 . Гідроізоляція будинку виконана з сучасних матеріалів із використанням дренажної системи.


Інтер'єр будинку. Дизайн-проект


Особняк в м. Дубляни. Дизайн-проект

Дизайн-проект будинку в р. Кривчиці

Канадський будинок

        

Будинок з мансардою

        
Проекти приватних будинків. Дизайн - проекти будинків. Фотографії реконструкцій будинків

 

 

Мапа Написати нам Головна Мапа Написати нам Головна