Опис етапів проведення будівництва надбудови

Надбудову третього та четвертого поверхів проведено в польському будинку, збудованого в 1937р. Площа одного поверху 170 м кв. Планування будинку здійснено таким чином, що квартира має два входи: парадний та запасний. На 3-му поверсі розташовані: великий хол, дві спальні, ванна, кухня, санвузол, гардеробна кімната, та з парадного входу шафа-купе.
З холу та спальні є вихід на балкон шириною 3м., площею 24 м кв, який підтримується двома металевими опорами висотою 10м. Вигляд з балконів на парк Б. Хмельницького. На 4-му поверсі хол для більярду, або тренажерний зал, куток відпочинку , душова кабіна, гардеробна. Є вихід на балкон. Вигляд з балкону тамує подих, бо в ложбині видно вул. Личаківську до самого верху. Дизайн розроблений в стилі «класичний модерн» з врахуванням віку будинку.
В холі прослідковується єдина лінія, яка пронизує всі елементи даного стилю. При вході розташовані гвинтові сходи, вилиті з моноліту з опорною в основі. По конструкції вони самонесучі і защемлені в верхньому перекритті. Прийнявши еліптичну форму при їх спостеріганні зі сторони балкону вони набувають повітряну форму із специфічною пластикою та текучістю ліній, які при погляді затамовують подих. Східці оздоблені натуральним дубом, а перила і огорожа виконані з ажурною ковкою із ефектом старіння при їх малюванні.

 

Прекрасно закомпанований камін круглої форми вписаний у виступ стіни димових каналів, розділяє даний простір на дві зони, а саме: зону домашнього кінотеатру та зону відпочинку за горнятком кави біля барної стійки. Елемент підйому гвинтової лінії на каміні повторює лінію на еліптичних сходах, споріднюючи воєдино дану композицію. Латинська буква S розділяє хол на дві зони, що прослідковується на стелі в подвійному ярусі із внутрішньою підсвіткою по контуру, придає особливості холу в вечірній час, а також підсвітки навколо каміну. Так і зона розподілу прослідковується на підлозі за рахунок світлого і темного тонів палубного паркету, розділеного латунною стрічкою.
На півкруглій поверхні стіни зі сторони спальні та каміні нанесено оздоблення типу «венеціанка» і при попаданні світла на поверхню створюється враження люмінесцентної блискавичної підсвітки.
Всі приміщення, які ведуть в хол є ізольованими.
Італійські двері, які ведуть до приміщень прекрасно вписуються в колористику забарвлення стін і створюють гармонію сприйняття простору холу в цілому.
На мансардному поверсі стелі підшиті гіпсокартоном на який влаштовано декоративні крокви і наклеєні шпалери для запобігання тріщин при розширенні та звуженні деревини дахових конструкцій. Для цілісного сприйняття простору декоративні крокви оброблені притворними планками. Для відпочинку на балконі мансардного поверху, при необхідності, передбачено встановлення барбекю.Варіанти проектів надбудов. Cучасні дизайн проекти надбудов. Проектування дизайну надбудов. Фотогалерея оздоблення інтер’єру надбудов.

Проект надбудови

Ескіз інтер'єру

Оздоблення інтерєру надбудови

Шукаєте висококласного виконавця для Вашого проекту?